Kredyty

Etapy udzielania kredytów:

Sytuacja finansowa

Na naszym pierwszym spotkaniu dokładnie analizuje Twoją sytuację finansową (m.in. pytam o źródła dochodu, spłacane kredyty, osoby na utrzymaniu itp.). Dzięki tym informacjom jestem w stanie stworzyć plan działania przy pomocy udzielaniu kredytu.

Badanie zdolności

Po zbadaniu Twojej sytuacji finansowej jestem w stanie policzyć Twoją zdolność kredytową, która pomoże określić w jakim przedziale cenowym można starać się o kredyt. Dodatkowo wyliczam ratę kredytu dla poszczególnych okresów kredytowania i koszty odsetkowe.

Koszty okołokredytowe

Korzystanie z moich usług jest darmowe natomiast występują inne opłaty przy kredycie jakimi jest m.in . wkład własny, wycena, koszty notarialne. O tego typu kosztach informuję na samym początku, żebyś był na nie przygotowany.

Dokumenty

Na tym etapie przekazuje Ci informacje o niezbędnych dokumentach potrzebnych do udzielenia kredytu.

Wypełnienie wniosków

Nie musisz stać w kolejkach banku i spędzać w nich kilka godzin. W oddziale wypełniamy wnioski do kilku banków jednocześnie co pozwala Ci zaoszczędzić czas.

Analiza przez bank

Co bank to inny proces kredytu. Na każdym etapie w poszczególnym banku będziesz na bieżąco informowany.

Umowa kredytowa

Kiedy mamy umowę kredytową wysyłam Ci ją, a na spotkaniu omawiamy poszczególne niezrozumiałe dla Ciebie zagadnienia. Po takim spotkaniu nie będziesz miał pytań, a spotkanie w podpisanie umowy będzie tylko formalnością.

Podpisanie umowy

Nie muszą Państwo czekać w kolejce na podpisanie umowy. W Państwa imieniu ustalam konkretną godzinę spotkania i pójścia do placówki banku. Na podpisaniu umowy jestem z Państwem, żeby w razie pytań służył pomocą.

Kredyty Hipoteczne

Planujesz rozpocząć kolejny etap w swoim życiu i kupić własne mieszkanie lub zbudować dom? A może zabrakło Ci środków na dokończenie budowy lub na remont? Znajdę dla Ciebie najtańszy kredyt i przeprowadzę Cię przez cały proces kredytowy.

Jeśli tylko pojawi się pomysł – zapraszam do kontaktu. Dokładnie policzę Twoją zdolność kredytową i powiem o niezbędnych formalnościach.

 
Pożyczka Hipoteczna

Masz nieruchomość, którą chcesz wykorzystać jako zabezpieczenie pod swoje kredyty gotówkowe lub wziąć nowy kredyt? Pożyczka pod zabezpieczenie nieruchomości jest znacznie tańsza od zwykłego kredytu gotówkowego, a okres spłaty można znacznie wydłużyć, co także obniży Twoją ratę.

Refinansowanie Kredytu

Wziąłeś kredyt hipoteczny i uważasz, że został on udzielony na niekorzystnych warunkach? Zawsze możesz go przenieść do innego banku, żeby obniżyć ratę. Na spotkaniu przeliczę czy jest to opłacalne i o ile Twoja rata zostanie obniżona/będzie mniejsza/się zmniejszy.

Kredyt Gotówkowy

Jeżeli potrzebujesz szybko środków na dowolny cel – ten rodzaj kredytu jest dla Ciebie:

  • pieniądze na koncie nawet w przeciągu 2 godzin,
  • kredyt nawet na kwotę 250 tysięcy,
  • okres kredytowania nawet do 144 miesięcy.
 
Kredyt Konsolidacyjny

Posiadasz kredyty gotówkowe?

Jeżeli tak, to często warto przenieść kredyty do banku na lepszych warunkach niż dotychczas. Pozwoli to obniżyć miesięczną ratę, a dodatkowo będziesz mógł oszczędzić czas i wykonywać tylko jeden przelew. Wystarczy umówić się na spotkanie i zabrać umowy, a ja zajmę się wszystkimi formalnościami.

Kredyt Firmowy

Kredyt firmowy to niezbędny w działaniu przedsiębiorstwa produkt bankowy, który umożliwia pozyskanie pieniędzy na dalszy rozwój. Obsługuję klientów począwszy od małych jednoosobowych firm, aż po spółki handlowe zatrudniające kilkadziesiąt osób. W mojej ofercie znajdziesz:

  • kredyty obrotowe,
  • kredyty inwestycyjne,
  • leasingi,
  • linia kredytowa w rachunku bieżącym.